Tinder Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey | Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu! MaxiForum.Net ✓
Neler Yeni
Türkiye'nin Sosyal Medya Forumu! MaxiForum.Net ✓

MaxiForum.Net Sizlere Instagram, Facebook, YouTube, Twitter başta olmak üzere bir çok sosyal medya alanında destek hizmeti sunar, ve yoğun ilgi gören bir takım webmaster konularını ele alır. Aynı zamanda da hızlı ve güvenilir bir şekilde ticaret yapma imkanı sağlar. Forumun hiçbir alanında üyelik zorunlu değildir.Yine de dilerseniz bize katılabilirsiniz.

Tinder Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey

Maxi Forum Konu Bilgileri

Kategori Adı Tinder
Konu Başlığı Tinder Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey
Konuyu başlatan Garfield
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Garfield

Garfield

Miskin Kedi
Moderatör
TC Kimlik Onaylı ✓
Katılım
6 Ocak 2020
Mesajlar
1,500
Yaş
20
Konum
Arizona
Cinsiyet
Erkek
Aldığı Beğeni
8
Tinder, en popüler arkadaş bulma uygulamalarından biridir. Bu yazımızda arkadaş bulma uygulaması Tinder’ı en ince ayrıntısına kadar inceledik. Tinder hakkında bilmeniz gereken her şeyi sizler için kaleme aldık. Yeni arkadaşlar bulmak için Tinder, dikkat çekici birkaç fotoğraf ve iyi bir giriş yeterlidir.


Tinder Nasıl Çalışır ?
Tinder’ı kullanmak oldukça kolaydır. Genel olarak bakıldığında Tinder 3 bölümden oluşmaktadır. Profiliniz, eşleşme bölümü ve mesajlaşma alanı.

Tinder Profil Ayarları
585

Tinder’da ekranın sol üst köşesinde bulunan Profil simgesine dokunup Ayarlar seçeneğini seçerek profil ayarlarınızı yapabilir, profil fotoğrafınıza dokunarak fotoğraf ekleyebilirsiniz.

Tinder’a Instagram Hesabı Nasıl Bağlanır ?
Tinder’a instagram hesabınızı bağlayarak daha fazla fotoğrafınızı paylaşabilirsiniz. Instagram hesabını tindera bağlamak için:

 • Tinder uygulamasında Profil sekmesine gelin.
 • Fotoğrafınızın yanında bulunan Kalem (Düzenle) simgesine dokunun.
 • Instagram fotoğraflarımı göster sekmesi altında bulunan Instagram’a bağlan seçeneğini seçip Instagram kullanıcı adı ve şifrenizi girerek giriş yapın.
584

Tinder’da Yaş ve Mesafeyi Gizleme
Tinder’da normalde profilinizde yaşınız ve o kişiye olan uzaklık bilgileriniz gözükür. Ancak dilerseniz yaşınızı ve mesafenizi gizleyebilirsiniz. Bunun için :

 • Tinder uygulamasında Profil sekmesine gelin.
 • Fotoğrafınızın yanında bulunan Kalem (Düzenle) simgesine dokunun.
 • Sayfanın en altında bulunan Profilinizi Kontrol Edin sekmesi altında yer alan Yaşımı Gösterme ve Mesafemi Görünmez Kıl seçeneklerini aktif hale getirin.
583

Tinder Bildirimlerini Açma ve Kapatma
Tinder, Yeni eşleşmeler, mesajlar, mesaj beğeniler, ve Super Likes gibi durumlarda size bildirim gönderebilmektedir. Tinder bildirim ayarlarını yapmak için.

 • Tinder uygulamasında Profil sekmesine gelin.
 • Dişli Çark Ayarlar simgesine dokunun.
 • Uygulama Ayarları sekmesi altında yer alan Bildirimlerden dilediğiniz açın veya kapatın.
582


Tinder’da Eşleşme
Tinder uygulamasını açtığınız zaman karşınıza direk olarak Eşleşme sekmesi açılacak ve çevrenizde Tinder kullanan kişiler gösterilecektir.

581

Karşınıza açılan profilleri incelemek için profilin üzerine dokunmanız yeterlidir. Eğer o kişiyi beğendiyseniz Kalp simgesine, beğenmediyseniz çarpı simgesine dokunabilirsiniz. Ayrıca beğenmediğiniz kişileri geçmek için ekranı sağa veya sola kaydırarak diğer profillere geçiş yapabilirsiniz.

Eğer bir kişi çok beğendiyseniz ona Super Like gönderebilirsiniz. Süper like simgesi ekranın sağ alt köşesindeki Yıldız butonudur. Super Like gönderdiğiniz kişiye bildirim gitmektedir ve günlük sadece 1 tane süper like gönderme hakkınız bulunmaktadır. Dilerseniz uygulama üzerinden 25 adet Super Like’ı 2.36 TL’den satın alabilirsiniz.

Tinder Boost Nedir ?
Tinder’da Boost olayı vardır. Boost bulunduğunuz çevrede 30 dakika boyunca uygulamayı kullanan kişilere profilinizi öncelikli olarak göstermenizi sağlar. Böylece beğeni alma ve eşleşme olasılığınız artar. Şuan 5 adet boost 9.40 TL’dir ve her bir boost 30 dakika boyunca profilinizi bölgenizdeki en popüler profil yapar.

Tinder Plus Nedir ?
Tinder Plus, Tinder’ın ücretli versiyonudur diyebiliriz. Aylık 44.89 TL’ye Tinder Plus’a geçtiğiniz zaman:

 • Her gün 5 ücretsiz Super Like
 • Aylık 1 adet Boost
 • Son kaydırmayı geri alma
 • Tinder’da konum değiştirme
 • Reklamları kapatma gibi özellikler açılmaktadır.
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer konular


Reklam Alanı
Reklam Alanı
Üst