Tinder’da Beğenileri Görme Nasıl Yapılır ? | Türkiye'nin ilk ve Tek Sosyal Medya Forumu! MaxiForum.Net ✓
Neler Yeni
Türkiye'nin ilk ve Tek Sosyal Medya Forumu! MaxiForum.Net ✓

MaxiForum.Net Sizlere Instagram, Facebook, YouTube, Twitter başta olmak üzere bir çok sosyal medya alanında destek hizmeti sunar, ve yoğun ilgi gören webmaster konularını ele alır. Aynı zamanda da hızlı ve güvenilir bir şekilde ticaret yapma imkanı sağlar.Forumun hiçbir alanında üyelik zorunlu değildir.Yinede dilerseniz bize katılabilirsiniz.

Tinder’da Beğenileri Görme Nasıl Yapılır ?

Maxi Forum Konu Bilgileri

Kategori Adı Tinder
Konu Başlığı Tinder’da Beğenileri Görme Nasıl Yapılır ?
Konuyu başlatan Garfield
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Garfield

Garfield

Miskin Kedi
Yönetici
Moderatör
Katılım
6 Ocak 2020
Mesajlar
1,415
Yaş
20
Konum
Arizona
Cinsiyet
Erkek
Aldığı Beğeni
8
Ve sonunda sabırsızlıkla beklenen Tinder Gold özelliği geldi. Artık Tinder Gold özelliği ile sizi beğenen kişileri görebilecek ve eşleşme şansınızı artırabileceksiniz. Bu yazımızda Tinder Gold nedir ? Tinder Gold Nasıl Kullanılır ve Tinder Gold ücreti hakkında tüm detayları bulabilirsiniz.

Tinder’ın uzun süredir beklenen Tinder Gold özelliği sonunda Türkiye’deki kullanıcılar için aktif hale getirildi. Bildiğiniz gibi Tinder’da bir kişiyle mesajlaşabilmek için o kişiyle eşleşmiş olmanız gerekmektedir. Eşleşme her iki kişinin birbirini beğenmesi anlamına geliyor. Tinder Gold sayesinde sizi kimlerin beğendiği görebilir ve siz de onları beğenerek eşleşebilirsiniz.


Tinder Gold Nasıl Kullanılır ?
  • Tinder Gold’u kullanabilmek için öncelikle Tinder uygulamasının en güncel sürümünü kullandığınızdan emin olun.
  • Tinder uygulamasını açın ve Eşleşme sekmesine gelin.
590

  • Eşleşme bölümünde Yeni Eşleşmeler altında yer alan Beğeniler seçeneğine dokunarak sizi kimlerin beğendiğini görebilirsiniz.
Tinder Gold ücretli bir özelliktir. Tinder Gold’un 1 aylık paketi 104.99 TL, 6 Aylık paketi 66.67 TL/ay, 12 aylık paketi 44.17 TL/ay olarak ücretlendirilmektedir.

591

Tinder Gold Nedir ?
Tinder Gold, Tinder’ın ücretli ve ekstra özellikler sunan bir paketidir. Tinder Gold paketini satın aldığınız zaman, seni kimlerin beğendiğini görme, her ay 1 ücretsiz boost, profildeki istemediğiniz alanları gizleme, sadece beğendiğin kişilere gözükme, her gün 5 Super Like, sınırsız geri alma hakkı, dünyanın her yerinde kaydırma, reklamları kapatma ve sınırsız beğeni özelliklerine sahip oluyorsunuz.
 

Ekli dosyalar

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer konular Forum Tarih
Garfield Tinder 0 35

Benzer konular


Reklam Alanı
Üst