Instagram E-Posta Mail Adresi Bulma | Webmaster Forumu | Sosyal Medya Forumu | MaxiForum ツ
Neler Yeni

Instagram E-Posta Mail Adresi Bulma

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde İnstagram Rehberi kategorisinde Tweety tarafından oluşturulan Instagram E-Posta Mail Adresi Bulma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 32 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İnstagram Rehberi
Konu Başlığı Instagram E-Posta Mail Adresi Bulma
Konuyu başlatan Tweety
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Tweety

Tweety

Paylaşım Ekibi
Katılım
6 Ocak 2020
Mesajlar
670
Yaş
20
Konum
Yurtdışı
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
12
Instagram hesabına kayıt olurken çoğumuz sürekli bildirim maili almamak için çok fazla kullanmadığımız yada yeni açtığımız bir mail adresini kullanıyoruz. Instagram’a kayıt olurken kullandığımız mail adresine çok sık hatta hiç ihtiyaç duymadığımızdan mail adresini unutabiliyoruz.
Instagram’a kayıtlı mail adresine şifre yenileme esnasında ihtiyaç duyduğumuzda ise aca hangi mail hesabı ile Instagram üyeliği açtık diye düşünüyoruz. Instagram mail adresi bulma sorunu çözümü için yapılması gerekenleri bu makalemizde anlatacağız.
Instagram kayıtlı e posta adresini tüm mail hesaplarınızı kontrol etmeden bulmanın bir kaç yöneti var. Peki Instagram mail adresini unuttum ne yapmalıyım?

Instagram Kullanıcı Mail Bilgilerini Öğrenme
Instagram kullanıcı adı ile şifre yenileme işlemi yaptığınızda karşınıza “şifre yenileme işlemi için y*an@teknobur.com’i kontrol et” bildirimi gelmektedir. Burada bir kısmı yıldızlarla belirtilen mail adresinden kayıtlı e posta hesabınızı anlayabilirsiniz.
Instagram bilgilerinizi arkadaşlarınıza açık olarak kullanıyorsanız herhangi bir arkadaşınızın Instagram adresinden profilinizi ziyaret ederek kayıtlı mail adresinizi öğrenebilirsiniz.
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer konular


Reklam Alanı
Reklam Alanı
Üst