Instagram İzin Verilmeyen Bağlantı Sorunu ve Çözümü | Webmaster Forumu | Sosyal Medya Forumu | MaxiForum ツ
Neler Yeni

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İnstagram Rehberi kategorisinde Tweety tarafından oluşturulan Instagram İzin Verilmeyen Bağlantı Sorunu ve Çözümü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İnstagram Rehberi
Konu Başlığı Instagram İzin Verilmeyen Bağlantı Sorunu ve Çözümü
Konuyu başlatan Tweety
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Tweety

Tweety

Paylaşım Ekibi
Katılım
6 Ocak 2020
Mesajlar
650
Yaş
20
Konum
Yurtdışı
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
12
Instagram kullanıcıların ve platformun korunması için profil düzenlemesi, paylaşımlar ve yorumlar konusunda bir çok kısıtlama getirmiştir. Bu kısıtlamalar kullanıcılar tarafından ihlal edildiğinde Instagram hesaplara anında kısıtlama getirmektedir.
Instagram profile link ekleme özelliği çok uzun zaman önce hayata geçirildi. Özellikle kullanıcıların farklı platformlardaki adreslerini profillerine ekleyebilmeleri için hayata geçirilen bu özellik de platform tarafından denetlenmektedir.
Instagram profiline eklenen linkler yasaklı sitelere ve kullanıcıları dolandırma ihtimali olan güvensiz sitelere aitse Instagram hesabınız bu bağlantı profilden kaldırılana kadar “Instagram İzin Verilmeyen Bağlantı” hatası verecektir.

Bağlantıyı profilden kaldırana kadar Instagram hesabında paylaşım yapmak istediğinizde yada yorum yapmak istediğinizde “Instagram İzin Verilmeyen Bağlantı” hatasası alırsınız.
Instagram izin verilmeyen bağlantı hatasının çözümü oldukça basittir. Profile eklediğiniz adresi kaldırdığınızda izin verilmeyen bağlantı hatası sonlanacaktır. Eğer bağlantıda bir sorun olmadığını düşünüyorsanız hatayı aldığınızda alt kısımda çıkan Sorun Bildir bölümünden platforma destek talebi gönderebilirsiniz.
 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer konular


Reklam Alanı
Reklam Alanı
Üst