Skype Kişi Engelleme Nasıl Yapılır? | Webmaster Forumu | Sosyal Medya Forumu | MaxiForum ツ
Neler Yeni

Skype Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?

Reklam Alanı
Reklam Alanı

MaxiForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında tarihinde Skype kategorisinde Casper tarafından oluşturulan Skype Kişi Engelleme Nasıl Yapılır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 55 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Skype
Konu Başlığı Skype Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?
Konuyu başlatan Casper
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
ALDIĞI BEĞENİ
Son Mesaj Yazan Casper

Casper

Moderatör
Katılım
5 Ocak 2020
Mesajlar
1,108
Yaş
29
Nereden
Yurtdışı
Cinsiyet
Erkek
Sosyal Ağ
İnstagram
Aldığı Beğeni
18
Skype hayatımıza girdiğinden bu yana kullanımı her geçen gün artış kaydetti. Skype akıllı telefon ve tablet gibi platformlarda da kullanılmakta. Bilgisayarınız üzerinden de kullanabileceğiniz uygulama ile kullanıcı adı ve mail adresi gibi bilgilerle kişileri bulup sohbet edebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra Skype’de kişileri engelleme durumu da bazen doğmakta. Bugün sizlere Skype’de kişi nasıl engellenir bunu anlatacağız.

Skype Kişi Engelleme İşlemi:

Bilgisayarınız üzerinden Skype kişi engellemek isterseniz eğer, o kişinin üzerine gelin ve sağ tıklayın. Açılan pencerede ” Bu kişi Engelle” seçeneğine tıklayın ve kişiyi engelleyin

iPhone ile kişi engelleme:

Engellenecek kişinin üzerine gelin ve dokunun. Pencere açılacak sağ alt kısımdan … işaretine dokunun. Ardından profile kısmına basın ve tekrar alt kısımdan … işaretine dokunun açılan ekranda Block – Engelle seçeneğine basın.

487

Skype engel nasıl kaldırılır?

Skype’da engel kaldırmak için kişinin profilinin yanında kırmızı engel işareti yer alıyor. Bu kişinin profiline sağ tık yapın ve “kişi engelini kaldır” seçeneğine tıklayın.

Diğer yöntem ise, Kişiler – Gelişmiş – Engellenen kişiler menüsünden görüp kaldırabilirsiniz.


 

Konuyu Görüntüleyenler: (Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer konular


Reklam Alanı
Reklam Alanı
Üst